Srpen 2015

Baek Yerin - Run to You

25. srpna 2015 v 13:05 | posted by Niki |  WHAT I LOVE
Originál je samozřejmě jenom jeden, ale tohle je nádhera! :-)

Day 04. CO bych chtěla stihnout před tím, než umřu

25. srpna 2015 v 12:50 | posted by Niki |  DIARY
Takže dnešní téma je co bych chtěla stihnout před smrtí. No já taková témata moc ráda nemám, ale dobře. Tak já mám vživotě jenom jedno jediný přání a to je zdravá a spokojená rodina, do které samozřejmě zahrnuji i svého bráchu a svoji maminku! Chtěla bych zdravé děti, spokojeného partnera(což doufám mám :-)), aby měl i brácha svou spokojenou rodinu a abyse měla moje maminka, která se mi v životě snažila udělat ten nejhezčí život měla co nejlépe! to je pro mě strašně důležitý! Mamka je prostě půlka mýho srdce a když nebude ona šťastná, neumím to ani já. A i když od ní žiju tak daleko, což je pro mě hodně těžký, tak na ní pořád myslím a pořád mi chybí! :-* Jinak tak nějak v životě nemám snad žádné přání a tohle je to co bych chtěla stihnout před tím než umřu. Nejsem člověk,co chce navštívit Čínu nebo potkat Madonnu. Nic takového mě tak nějak nelíbí. Prostě zdravá a šťastná rodina :-)

Day 03. - Oblíbené seriály

24. srpna 2015 v 12:34 | posted by Niki |  DIARY
Úkol dnešního dne je napsat nějaké oblíbené seriály. No upřímně já se moc na seriály nekoukám, jsou to fakt vyjímky a zpravidla to bývají německé seriály, protože si myslím, že jsou super. I když samozřejmě pár amerických seriálů mám také ráda, ale většinou to bývají seriály německé. Tak jdeme na to.

1. KOBRA 11

NEW LAYOUT - Pink

23. srpna 2015 v 17:53 | posted by Niki |  OTHER
Takže jsem konečně vytvořila jednoduchý, světlý layout laděný do růžova. No já myslím, že tu zas tak dlouho nevydrží, protože je fakt hodně přeslazenej, ale me se líbí. Tak snad se Vám bude líbit také.

Day 02. - Oblíbená jídla a pití

23. srpna 2015 v 15:01 | posted by Niki |  DIARY
Takže úkol dnešního dne je napsat oblíbená jídla a pití. Tak jídel dám 10 a pití 5. Jídla rozdělím na ty, co znám z Česka a co znám tady z Řecka. Takže začneme jídlem. Přidám vám k tomu vždy i fotky. :-)

ČESKÁ JÍDLA
1. POLÉVKY


On the theme | GREECE

22. srpna 2015 v 17:29 | posted by Niki |  PICTURES
Tak protože jsem Vám v minulém příspěvku prozradila, že žiju v Řecku, takže pár obrázkou Řecka.

Day 01. - Popiš sama sebe

22. srpna 2015 v 16:12 | posted by Niki |  DIARY
Takže úkol prvního dne je popsat sama sebe. Tak nejdřívbych to vzala od těch základních faktů a pak tím by jsme se mohli dostat i k dalším věcem. Takže je mi 21 let a jmenuji se Nikola. Původně pocházím z České Republiky ze severních čech. Nyní ale už nějaký ten čas žiju v Řecku a to přímo v Aténách. Mám tu úžasného přítele se kterým tu žiju. Mezi moje zájmy patří rybaření, plavání, internet, grafika a spousta dalších věci, ale tohle je takový ten základ. Jsem docela malá, mám jen 153cm. Mezi moje oblíbená jídla patří jakékoliv polévky a z řeckých jídel jsou to souvlaki. Barvy mám oblíbené bílou, zlatou, černou a hnědou. V České Republice jsem chodila na soukromou střední školu zaměřenou na cestovní ruch a jazyky. Mám jednoho bráchu a nevlastní ségru. Oba jsou stejně starý a mají skoro stejně staré děti. Moje povaha bych řekla, že je docela přátelská, snažím se být upřímná a spravedlivá. Bohužel jsem hodně urážlivá a vztahovačná a vždy musím mít poslední slovo. Dokážu se naštvat kvůli uplné blbosti a kvůli velkému problémuse nenaštvu - zvláštní věc. A ještě jedna zajímavost na mě. Mám strašně ráda němčinu, Německo a vše co je německé. Mám dvě tetování a jeden piercing. Jinak ještě k zevnějšku. Mám dlouhý, hnědý, vlnitý vlasy a zelený oči. No...nevím co vícebych o sobě napsala. Pokud by jste někdo měl další otázky, tak se neváhejte zeptat :-)


30 denní challange

21. srpna 2015 v 14:00 | posted by Niki |  DIARY
Takže jsem se rozhodla udělat 30ti denní challange. Určitě to spousta z vás zná. Přincip toho je takový, že každý den přidám článek na jedno téma. Myslím si, že těch článků bude denně více, ale v tomhle je téma na každý den. Chci to udělat hlavně proto, aby jste mě mohli lépe poznat a abych se rozepsala. Tady jsou témata:
Day 1: Popiš sama sebe
Day 2: Tvoje oblíbené jídlo a pití
Day 3: Oblíbené televizní seriály
Day 4: Co bys chtěla stihnout předtím než zemřeš
Day 5: Oblíbené filmy
Day 6: Tvoje vysněná práce
Day 7: Země, kterou bys chtěla navštívit
Day 8: Tvoje oblíbené místo
Day 9: Vypiš prvních 15 písniček které ti naskočí v náhodném přehrávači a napiš něco o nich
Day 10: Napiš něco o tvých nejlepších přátelích
Day 11: Popiš svého vysněného kluka a čeho si na nich všímáš
Day 12: Napiš něco o své škole/práci
Day 13: Popiš město nebo vesnici kde žiješ
Day 14: Vypiš svoje závislosti
Day 15: Oblíbené sporty
Day 16: Vyber 10 obrázků, které tě na první pohled zaujmou
Day 17: Napiš 4 věci, které bys nikdy neudělala
Day 18: Napiš 8 způsobů, jak získat tvé srdce
Day 19: Proč jsi začala s blogem
Day 20: Co ráda děláš ve svém volném čase
Day 21: Co miluješ
Day 22: Můj vzor
Day 23: Napiš 4 věci, které bys chtěla umět
Day 24: Napiš 3 věcí, které bys chtěla aby se nikdy nestaly
Day 25: Popiš poslední dva roky svého života
Day 26: Tvoje nejoblíbenější oblečení
Day 27: Tvůj momentální stav (zadaná nebo single)
Day 28: Co ti chybí
Day 29: Na co jsi ve svém životě hrdá

Day 30: Napiš něco, co se u tebe v posledním měsíci změnilo
Na některé ta témata bude těžší napsat článek, na některá lehčí. Já doufám, že to zvládnu. Takže od zítra začínáme prvním tématem :-)

Leona Lewis LIVE AT BALOISE SESSIONS (2014) – FULL SET HD

21. srpna 2015 v 13:14 | posted by Niki |  FAMOUS WORLD
Narazila jsem na naprosto super vide několika písniček - jednoduše na vystoupení mé oblíbené zpěvačky Leony Lewis. Rozhodnědoporučuji si pustit. Obsahuje písničky jako Collide, Lovebird, Happy(cover Pharell Williams), Hotel California a další úžasný songy! :-) Je to fakt super, Leona je úžasná, takže rozhodně doporučuji si pustit.

21.8.2015 - 5-6 dní jenom postel :-)

21. srpna 2015 v 12:12 | posted by Niki |  DIARY
Zdravím Vás všechny, chci jn vysvětlit proč jsem tu včera nebyla i když blog je na začátku a tak asi moc návštěvníků určitě nemá, každopádně jsem byla v nemocnici a musím 5-6 dní jen ležet a moc se nehýbat z jistého problému. Takže si myslím že ted tu budu pečená-vařená :-) Dneska první článek Vám chci dát dvě "reality show", které teď budu asi sledovat. Vždy jsem je v telvizi sledovala pravidelně a pravděpodobně jsem už asi viděla všechny díly, každopádně mě baví a tak si je pustím ještě jednou. :-)

Takže první je Výměna manželek. Určitě ji všichni znáte, někdy je to fakt mazec a někdy je to zase příjemný. Někdo tuhle reality show rád nemá, ale já ač bych nikdy neměla odvahu do tohohle jít, tak podívám se na to ráda. Koukám se na to buď na Nova Plus a nebo na youtube.com.

No a druhá je Hotel Paradise. Těch verzí je na internetu hodně. Koukala jsem i na Dánský, který se mi líbil moc. Ale tohle je klasika - první československý Hotel Paradise. Já tam měla nejradši Nikču, Nelu, Zuzku a Gina :-) Nela je svá, ale mě něčím zaujala. Hotel Pradasie sleduju na internetových stránkách televize Markíza.
© 2015 | NIKIMAKRI